Postitatud

KideoCall kutsuti mainekale London EdTech Week’ile

Juunis esindasime Eestit koos teiste innovaatiliste haridusidudega London EdTech Week ja EdTechX üritustel.

Education Estonia, EdTech Estonia ja Haridus- ja Teadusministeerium valisid välja 7 Eesti haridusidu, mida Londonisse kogunenud rahvusvahelisele hariduspublikule tutvustada. Ettevõtete seas olid lisaks KideoCall’ile veel Futuclass, Edumus Education, KideoCall, Navicup, SpeakTX, Praktikal ja Key2Enable.

London EdTech Week raames korraldas Eesti saatkond Londonis Eesti delegatsiooni tuleku puhul eriürituse, mille avakõne pidas president Alar Karis. Kõnele järgnes paneeldiskussioon Eesti innovaatiliste hariduslahenduste teemal ning Eesti ettevõtete tutvustus.

Pärast KideoCall’i tutvustus oli küsimusi palju: tunti huvi, millistes keeltes saab lähiajal teenust veel kasutada? Kui palju on meil hetkel juhendajaid ja kuidas neid koolitame? Milline on olnud mõju laste keelearengule? Mitmed külalised jagasid, et ka nende riigi mitmekeelsetes kogukondades on suur mure nende emakeelte hoidmise pärast, mis ei ole riigikeeled.

KideoCall ja teised Eesti ettevõtted olid esindatud ka EdTechX messil, kus külalised said lähemalt tutvuda meie teenuste ja toodetega. Ütlemata tore oli näha naeratust, mis tekkis külaliste nägudele, kui nad vaatasid videoklippe KideoCalli sessioonidest ja rõõmsatest lastest üle maailma koos eesti keeles mängimas!

Loe ka Education Estonia artiklist kokkuvõttet Eesti delegatsiooni tegemistest Londonis!