Postitatud

Teeme su lapsele virtuaalse peo!

Ükski laps ei peaks sünnipäeva, sõbrapäeva, Halloweeni ega teisi tähtsündmusi ilma sõpradeta veetma. Toome sõbrad kokku virtuaalselt! Meie e-sünnipäevadel ja teistel virtuaalsetel pidudel saavad lapsed, kes ühte ruumi kokku tulla ei saaks, peojuhi eestvedamisel mängida ja lõbutseda või lausa koos torti süüa! Kingime lapsele rõõmsa elamuse ja erilise mälestuse.

Virtuaalse peo programm kestab harilikult tund aega, mille sisse mahub laulu, tantsu, mänge, jutustamist, viktoriine, trikke või muud! Olenevalt lapse vanusest ja pere soovidest. Virtuaalne pidu võib olla ka teemapidu, kostüümipidu, üllatus lapsele või hoopiski kingitus sõpradelt. Peod toimuvad Zoomi-videokõne teel ja sobivad nii 3-aastastele kui ka koolilastele. Väikelaste puhul soovitame vanematel (alguses) lapse läheduses abiks olla. Peole saab tulla külalisi kaheksast erinevast perest (nooremate puhul soovitame kuni 5 last/peret).

Meie peojuhtidel on aastate pikkune pidude, laagrite ja laste- ning noorteürituste läbiviimise kogemus. Erinevaid e-teenuseid oleme alates 2020. a kevadest pakkunud ligi 300 tänulikule perele. Küsi pakkumist info@kideocall.com või helista +372 5650 6795 (Liis)!